Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací   Souhlasím
Zaregistrujte svůj objekt do naší databáze a sami spravujte jeho obsazenost bez zbytečných poplatků cestovním kancelářím a agenturám.
Registrace objektu do 31. 12. 2018 balíček" Klasik" zdarma


Registrace objektu do 31. 12. 2018  balíček"  Klasik"   ZDARMA

Jednotlivé služby jsou rozděleny do několika balíčků služeb: , Základ ,Klasik, Komplet a Double

balíček Základ (380 Kč/rok ) - ideální pro majitele objektů, kteří chtějí pracovat pouze s vlastními stránkama server 

Bez-Agentur.cz jim zajistí další spektrum sledovanosti.

Základní balíček obsahuje zobrazení až 4 fotografií, plného popisu objektu a odkaz na vlastní stránky.

balíček Klasik (480 Kč/rok )- ideální pro majitele objektů, pro které je jednodušší sjednat pronájem objektu telefonicky nebo emailem na základě osobní komunikace bez rezervačního kalendáře.

Balíček Klasik je zobrazení plného popisu objektu, až 8 fotografií, kontaktního formuláře, telefonu a internetových stránek objektu.

balíček Komplet (780 Kč/rok )-tento balíček zajišťuje kompletní službu k pronájmu objektu prostřednictvím inzerce. Odesílá objednávku a následně i poukaz k pobytu.

Balíček Komplet obsahuje  plný popis objektu, až 20 fotografií, kontaktní formulář, telefon a internetové stránky objektu. Je zde zařazena služba  formuláře objednávek s následující blokací termínu v kalendáři, k dispozici stažení všech formulářů k ubytování . Vytvoření poukazu.

balíček Double (1280 Kč/rok )-tento balíček zajišťuje kompletní službu k pronájmu objektu prostřednictvím inzerce. Odesílá objednávku a následně i poukaz k pobytu. Je vhodný pro dva objekty na jednoho registrovaného majitele.

Balíček Double umožňuje prezentaci dvou objektů jednoho majitele.  Obsahuje  plný popis objektu, až 15 fotografií u každého, kontaktní formulář, telefon a internetové stránky objektu. Je zde zařazena služba  formuláře objednávek s následující blokací termínu v kalendáři,

 k dispozici stažení všech formulářů k ubytování . Vytvoření poukazu.

 


Pokud vlastníte více objektů,kontaktujte nás, připravíme Vám individuální cenovou nabídku.

Všechny kontakty jsou přímo na majitele/pronajímatele, ubytování sjednáváte přímo, bez provize pro prostředníka ! Pokud pronajímáte chatu, chalupu, či jiný objekt, přidat do katalogu se můžete na www.bez-agentur.cz.
Na stránkách Bez-Agentur.cz nesmějí nabízet ubytování cestovní agentury ani jiné zprostředkovatelské společnosti.

Monika J.
Pronájmy chat, chalup, apartmánů pokojů domů a jiných objektů na oslavy, svátky, akce a odpočinek.

Pokud budete potřebovat pomoct se založením inzerce na našich stránkách, neváhejte nás kontaktovat.

Support@bez-agentur.cz