Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací   Souhlasím
Zaregistrujte svůj objekt do naší databáze a sami spravujte jeho obsazenost bez zbytečných poplatků cestovním kancelářím a agenturám.
Registrace objektu do 31. 12. 2018 balíček" Klasik" zdarma

Search


Více
Více

Apartment Dehtáře


Apartment Dehtáře

Typ ubytování:Penzion o celkové kapacitě:46 osob

Nejen rodiny s dětmi se mohou těšit na krytý vyhřívaný bazén, zahradu a dvůr s posezením, na kulečník a šipky, vyjížďky na koních(to i s průvodcem), rybaření nebo na lesy plné hub. Dále je zde možnost cykloturistiky, windsurfingu a zapujčení loďky. Ve společenské místnosti Apartmentu Dehtáře je možnost pořádání společenských akcí, svateb a školení, po telefonické domluvě i s následným ubytováním.

K ubytování slouží nové plně zařízené dvou- až šestilůžkové apartmány se samostatným sociálním zařízením a kuchyňským koutem. Celková kapacita apartmánů je 46 lůžek.

Hosté mají k dispozici internet. Parkovat mohou na vyhrazených místech, jízdní kola lze uschovat uvnitř objektu. Platit je možné na místě hotově, je vyžadována záloha.

Všechny kontakty jsou přímo na majitele/pronajímatele, ubytování sjednáváte přímo, bez provize pro prostředníka ! Pokud pronajímáte chatu, chalupu, či jiný objekt, přidat do katalogu se můžete na www.bez-agentur.cz.
Na stránkách Bez-Agentur.cz nesmějí nabízet ubytování cestovní agentury ani jiné zprostředkovatelské společnosti.

Monika J.
Pronájmy chat, chalup, apartmánů pokojů domů a jiných objektů na oslavy, svátky, akce a odpočinek.

Pokud budete potřebovat pomoct se založením inzerce na našich stránkách, neváhejte nás kontaktovat.

Support@bez-agentur.cz