Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací   Souhlasím
Zaregistrujte svůj objekt do naší databáze a sami spravujte jeho obsazenost bez zbytečných poplatků cestovním kancelářím a agenturám.
Registrace objektu do 31. 12. 2018 balíček" Klasik" zdarma

Search


Více
Více

Penzion Chlustov


Penzion Chlustov
Ohniště s výhledem na penzion Ohniště s výhledem na penzion

Typ ubytování:Penzion o celkové kapacitě:32 osob

Nechte se zlákat vábením šumavské přírody do perfektně zařízeného rodinného Penzionu Chlustov. Nejen, že si zde skvěle pročistíte hlavu, ale také si užijete parádní dovolenou nebo jen víkend v útulném prostředí. Budete totiž odpočívat obklopeni malebnou přírodou, u které snad ani nejde říci, zda je krásnější v zimě, nebo v létě. Však termín už si vyberete sami. 

Vezměte celou rodinu, jenom partnera, anebo prostě přijeďte sami – hlavní je, abyste se cítili dobře a hodili starosti za hlavu. Penzion Chlustov vám poskytne ideální zázemí pro rozmanité aktivity a hlavně odpočinek, pro který je jako dělaný. Rodinný penzion totiž leží v klidném místě na samotě u lesa, obklopený Národním parkem Šumava s výhledem do jeho panenské přírody. Nachází se zhruba sedm kilometrů od Horní Vltavice a pouhé čtyři kilometry od hraničního přechodu Strážný. Je tak skvělým zázemím pro výlety nejen po české, ale i německé straně Šumavy. Penzion Chlustov má celkovou kapacitu třicet lidí a nabízí ubytování ve dvoulůžkových až šestilůžkových plně vybavených apartmánech. Každý apartmán má koupelnu s umyvadlem, toaletou, sprchovým koutem a žebříkovým topením. Nechybí kuchyňský kout plně vybavený nádobím, lednicí, vařičem, mikrovlnnou troubou a rychlovarnou konvicí. V každém apartmánu je také jídelní kout, rozkládací gauč, postele s povlečením a televize.

 V celém areálu je k dispozici WiFi internet zdarma. V penzionu se nesmí kouřit. Hosté mohou využít společenskou místnost s kachlovými kamny, která je příjemným místem pro trávení společného večera s přáteli nebo rodinou

Všechny kontakty jsou přímo na majitele/pronajímatele, ubytování sjednáváte přímo, bez provize pro prostředníka ! Pokud pronajímáte chatu, chalupu, či jiný objekt, přidat do katalogu se můžete na www.bez-agentur.cz.
Na stránkách Bez-Agentur.cz nesmějí nabízet ubytování cestovní agentury ani jiné zprostředkovatelské společnosti.

Monika J.
Pronájmy chat, chalup, apartmánů pokojů domů a jiných objektů na oslavy, svátky, akce a odpočinek.

Pokud budete potřebovat pomoct se založením inzerce na našich stránkách, neváhejte nás kontaktovat.

Support@bez-agentur.cz