Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací   Souhlasím
Zaregistrujte svůj objekt do naší databáze a sami spravujte jeho obsazenost bez zbytečných poplatků cestovním kancelářím a agenturám.
Registrace objektu do 31. 12. 2018 balíček" Klasik" zdarma

Search


Více
Více

Chata Barunka


Chata Barunka

Typ ubytování:Chata o celkové kapacitě: osob

Malá útulně zařízená 2-pokojová chata (32 m2) leží v chatové osadě nedaleko lesa v okrajové rekreační části Jindřichova Hradce (v místní části Otín) u cesty a nabízí pronájem pro max. 3 osoby. Vstup přes malou terasu. V obytné kuchyni (16 m2) je k dispozici plynový sporák (4 hořáky, trouba), lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba, el. konvice, jídelní kout, plynová kamna a rádio. V kuchyni není zaveden přívod vody. Součástí přízemí je dále malá koupelna se sprchovým koutem (ruční sprchou), umyvadlem a WC - bojler 80 l. V chatě je zavedena pouze užitková voda. Pro přímou spotřebu nebo k vaření prosím využívejte vlastní balenou vodu. Z kuchyně vedou příkřejší schody do podkrovní ložnice (snížené stropy) (14 m2) se 3 lůžky a TV. Topení: plynová kamna v kuchyni. Nekuřácký objekt. Chata se nachází v oplocené zahradě (300 m2), kde mohou hosté využít terasu s venkovním posezením, přenosný gril a ohniště. Oplocené i neoplocené parkování.
Všechny kontakty jsou přímo na majitele/pronajímatele, ubytování sjednáváte přímo, bez provize pro prostředníka ! Pokud pronajímáte chatu, chalupu, či jiný objekt, přidat do katalogu se můžete na www.bez-agentur.cz.
Na stránkách Bez-Agentur.cz nesmějí nabízet ubytování cestovní agentury ani jiné zprostředkovatelské společnosti.

Monika J.
Pronájmy chat, chalup, apartmánů pokojů domů a jiných objektů na oslavy, svátky, akce a odpočinek.

Pokud budete potřebovat pomoct se založením inzerce na našich stránkách, neváhejte nás kontaktovat.

Support@bez-agentur.cz